Košík
tehlickovo-showroom
SHOWROOM

Tehlový obklad

V našom showroome nájdete rozsiahly sortiment lícových tehál a tehlových obkladov od rôznych európskych výrobcov, vrátane širokej palety farieb, povrchových úprav a štýlov pre každý typ architektúry.

Či už hľadáte tradičné červené tehly alebo moderné farebné varianty s unikátnymi povrchovými úpravami, náš showroom vám poskytne všetko potrebné pre váš stavebný projekt. Výber správneho materiálu môže byť náročný, preto sú naši skúsení odborníci vždy pripravení poradiť vám s výberom a odpovedať na akékoľvek otázky. Navštívte nás a presvedčte sa o rozmanitosti a kvalite našej ponuky, ktorá splní očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

SHOWROOM

Zámková dlažba

Objavte rozmanitosť a krásu našej zámkovej dlažby v našom showroome.

V našom showroome nájdete širokú paletu zámkovej dlažby, ktorá je dokonalým riešením pre každý vonkajší priestor. Ponúkame dlažby rôznych veľkostí, farieb a textúr, vhodné pre súkromné dvory, verejné priestranstvá alebo komerčné plochy. Naše produkty sú vyrobené z vysoko odolných materiálov, zaručujúce dlhodobú stabilitu a minimálnu údržbu. Navštívte náš showroom a nechajte sa inšpirovať možnosťami, ktoré zámková dlažba ponúka, a to všetko s profesionálnym poradenstvom našich odborníkov, ktorí vám pomôžu nájsť ideálne riešenie pre váš projekt.

tehlickovo-zamkova-dlazba
10

Email adresa

info@tehlickovo.sk
dlazba@tehlickovo.sk

11

Tel. kontakt

+421 919 217 106

12

Adresa showroomu

Nový Gúg 7791
940 02 Nové Zámky

F&Q

Často kladené otázky

Je showroom k dispozícii aj mimo otváracích hodín?

Áno, náš showroom je možné navštíviť aj mimo štandardných otváracích hodín. Stačí, ak nám zavoláte alebo napíšete e-mail a dohodneme si termín a čas, ktorý vám bude vyhovovať.

Áno, pre našich zákazníkov máme pripravené parkovacie miesta priamo pred showroomom. Parkovanie je bezplatné a k dispozícii počas otváracích hodín showroomu.

Áno, zákazníci môžu prísť s vlastnou dopravou a my im produkty naložíme priamo na showroome. Informujte nás prosím vopred o čase príchodu, aby sme mohli zabezpečiť plynulé a rýchle prevzatie tovaru.

Potrebujete poradiť?

+421 919 217 106

Napíšte nám